Rīta enerģijas lādiņš

23. maijā norisinājās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas organizēta konference ''Organizācija, kas pilnveidojas'', kurā arī mūsu komanda deva savu pienesumu - rīta enerģijas lādiņu konferences dalībniekiem. Kopā ar konferences dalībniekiem savienojāmies sinhronā mūzikas radīšanā, kas gan mums, gan dalībniekiem palīdzēja atbrīvoties no kortizola (stresa hormona) un pacēla serotanīnu jeb laimes hormonu. 

Tas bija jaudīgi! 

Īpašais piedāvājums SUPERMAMMĀM labsajūtai!


Līdz 17.05.2024 piesaki vizīti uz vibroakustisko terapiju, izmanto kodu SUPERMAMMA un saņem 10 % atlaidi 3 terapijas sesijām.

Vibroakustiskā terapija (VAT) ir zemo skaņu frekvenču masāža, kas veicina ķermeņa pašregulācijas uzlabošanos, atjaunojot fizisko un emocionālo līdzsvaru. Klienta uzdevums terapijas laikā ir gulēt ērtā VAT gultā, ļauties izjust zemo frekvenču vibrācijas un relaksēties meditatīvās mūzikas skaņās - neko nedarot. Mēdz būt arī klienti, kuri sesijas laikā iemieg, un arī tas ir atļauts. Nepieciešamais process notiek tāpat.

Šī ir iespēja izmantot pasaulē atzītu, augstvērtīgu, uz pētījumiem un ilgstošiem klīniskiem novērojumiem balstītu metodi, savas veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Vairāk par VAT uzzini šeit.

SUPERMAMMA, nāc ciemos un uzlabo savu labsajūtu! Piesakies uz vizīti: 20025145

JAUNUMS. Oligo Check izmeklējums


Vienkārša, nesāpīga un ātra metode veselībai svarīgu elementu pārbaudei un oksidatīvā stresa noteikšanai organismā.

Esam priecīgi iepazīstināt jūs ar mūsu jaunāko piedāvājumu – Oligo Check izmeklējumu! Šis izmeklējums ir kā ceļvedis uz labāku veselību, pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

Jūs gūstiet ieskatu par savu veselības stāvokli, kas balstīts uz faktiem, nevis pieņēmumiem. Vairs nav jāmin un jātestē, kas organismam trūkst – tagad ir konkrēta informācija, kas palīdz speciālistam piemērot individualizētus un pamatotus ieteikumus tieši Jūsu organisma vajadzībām.


IZMEKLĒJUMS NODERĒS:

Izmeklējumu var veikt ikviens interesents, speciālista nosūtījums nav nepieciešams.

Vairāk par pakalpojumu uzziniet šeit. 

JAUNUMS. Cerebrālās triekas pacientiem dzīves kvalitātes uzlabošanai


Piedāvājam jaunu, efektīvu un unikālu pieeju bērniem un pusaudžiem ar cerebrālo trieku (CP) - vibroakustiskā terapijas (VAT) metode kombinācijā ar aktīvo mūzikas terapiju (MT). Abi terapijas veidi ir medicīnas metodes, kuras apstiprinātas Zāļu valsts aģentūrā. 

Jaunā pieeja dod iespēju veicināt, uzturēt un saglabāt CP pacientiem kustību apjomu locītavās, uzturēt kopējo funkcionālo stāvokli un mazināt spasticitāti iespēju robežās.

Esmu pārliecinājusies, ka, apvienojot abus terapijas veidus, tiek sasniegti ātrāki un vēl efektīvāki rezultāti. Pielietojot šo kombināciju, tika paaugstināta lielo motoro muskuļu grupu veiktspēja un veicināta muskuļu atslābināšana pusaudzei ar spastisku cerebrālo trieku. Rezultāts bija redzams jau pēc sešām sesijām. Ar šo konkrēto pusaudzi jau biju strādājusi pirms tam individuālajā mūzikas terapijā, līdz ar to labi varēju novērot attīstību dinamikā kombinējot abus terapijas veidus.'': stāsta mūzikas un vibroakustiskās terapijas terapeite Kristīne Paņko. Pozitīvas izmaiņas atzina arī vecāki un fizioterapeite.

Terapijas mērķi:

  • uzlabot pacienta un līdz ar to arī vecāku dzīves kvalitāti;
  • veicināt, uzturēt un saglabāt kustību apjomu locītavās;
  • uzturēt kopējo funkcionālo stāvokli;
  • mazināt spasticitāti iespēju robežās;
  • paaugstināt lielo motoro muskuļu grupu veiktspēju;
  • veicināt muskuļu atslābināšos ar spastisku cerebrālo trieku.

Mērķauditorija: pacienti ar funkcionāliem traucējumiem vecumā līdz 18 gadiem.

Bērnu un pieaugušo neiroloģe Zane Vīksna saka: ‘‘Laicīgi vēršoties pie speciālista un izvēloties atbilstošāko ārstēšanu un rehabilitāciju, un maksimāli palīdzot bērnam attīstīties, var ievērojami uzlabot pacienta dzīves kvalitāti.''

Lasīt pilnu pakalpojuma aprakstu šeit. 

Kā pieteikties uz vizīti? Ja Jūsu bērnam ir diagnosticēta cerebrālā trieka un Jūs meklējat efektīvu terapijas metodi, sazinieties ar mums. Mūsu speciālisti ir gatavi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem un sākt ceļu uz bērna labbūtību.

Pieteikties uz terapijas sesijām vai uzzināt vairāk par šo pakalpojumu, var zvanot pa tālruni 20025145 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].


Kristīne Paņko - vibroakustiskās terapijas terapeite, mākslas  (mūzikas) terapeite, vokālais pedagogs. Strādā ar bērniem (individuāli), kuriem ir attīstības, adaptācijas traucējumi, autiska spektra iezīmes, neiroloģiskām saslimšanām un bērniem ar valodas attīstības traucējumiem. Pētnieciskās intereses sakrīt ar praksi, un šobrīd tiek izstrādāta specializēta programma, kā mūzikas terapija  ietekmē  valodas attīstību bērniem ar autiskā spektra iezīmēm. Pētnieciskās intereses sakrīt ar praksi, šobrīd interesē vibroakustiskā terapija kombinācijā ar mūzikas terapiju bērniem un pusaudžiem ar cerebrālo parēzi.

Nāc ciemos un uzlabo savu labsajūtu, guļot

Jau kādu laiku pie mums Terapijas centrā ir iespēja izmantot pasaulē atzītu, augstvērtīgu, uz pētījumiem un ilgstošiem klīniskiem novērojumiem balstītu metodi, savas veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai - Vibroakustisko terapiju. 

Vibroakustisko terapiju (VAT) praktizē visā pasaulē - gan ES, gan ASV, gan Kanādā dažādās medicīnas, veselības aprūpes (ārstniecības, rehabilitācijas, prevencijas) un sociālās aprūpes jomās, ar pētījumos un klīniskajos novērojumos atzītu efektivitāti. Ar vibroakustisko terapiju pasaulē strādā psihologi, psihoterapeiti, mūzikas terapeiti, fizioterapeiti un citi medicīnas un veselības aprūpes speciālisti. Vibroakustiskā terapija Latvijā ir pieejama tikai mūsu terapijas centrā, kur vibroakustiskās terapijas pakalpojumu sniedz sertificēti 2. pakāpes vibroakustiskās terapijas praktizētāji (ārstniecības personas un ārstniecības iestādē). Metode apstiprināta Zāļu valsts aģentūrā.

Terapijā izmanto modernu un ērtu iekārtu - VAT ergonomisku gultu, krēslu vai pārvietojamu aprīkojumu. Terapijas laikā caur izvēlēto iekārtu tiek raidītas zemas frekvences skaņas (30 - 120 Hz), kas ir saskaņā ar ķermenim raksturīgām dabiskām pamata vibrāciju frekvencēm. Tādējādi tās var sniegt dziedinošu ietekmi uz emocijām, orgāniem, enzīmu, hormonu sistēmām un šūnām.

Šāda veica terapija var būt īpaši piemērota tiem, kuriem nepatīk runāt par sevi, savām emocijām un sajūtām, taču vēlas justies labāk gan emocionāli, gan fiziski. Klienta uzdevums terapijas laikā ir gulēt ērtā VAT gultā, ļauties izjust zemo frekvenču vibrācijas un relaksēties meditatīvās mūzikas skaņās - neko nedarot. Mēdz būt arī klienti, kuri sesijas laikā iemieg, un arī tas ir atļauts. Nepieciešamais process notiek tāpat.


Ja radusies interese, piesakies uz vizīti. Tas ir viens solis tuvāk labākai pašsajūtai. 


Piedāvājums ģimenēm 

12/04/2024Spied šeit un piesaki vizīti.

Vēlies uzzināt vairāk par vibroakustisko terapiju, spied šeit

Piedalāmies izstādē Medbaltica'23

21/09/2023

Šodien un rīt esam izstādē Medbaltica'23, stāstot par vibroakustisko terapiju.

Nāc rīt uz Ķīpsalas izstāžu halli, būsim tur no 9.00 līdz 19.00 (būs arī iespēja apgulties vibroakustiskās terapijas gultā un izmēģināt tās iedarbību).

Konsultācijas vecākiem

19/09/2023

Terapijas centra speciālisti  piedāvā konsultācijas vecākiem, lai palīdzētu izvēlēties viņu bērnam piemērotāko/vajadzīgāko terapijas veidu.

Sarunā ar vecākiem palīdzēsim noskaidrot, kāda veida palīdzība bērnam ir visnepieciešamākā, kāda būtu vēlama vai noderīga, kāda – gluži otrādi – nepiemērota.

Īsākā laikā, pareizais risinājums!

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145

Inga Bērziņa: "es ieteiktu ieslēgt mūziku un padejot"

12/09/2023

Mūsu terapijas centra sertificēta mūzikas terapeite Inga Berzina intervijā stāsta, kādu rezultātu var panākt mūzikas terapijā, un iesaka, kā mājas apstākļos pārvarēt brīžus, kad skolēns gatavs padoties sarežģītā mācību materiāla priekšā: https://jauns.lv/raksts/zinas/575474-video-ko-darit-lai-smadzenes-atrak-iegaumetu-macibu-vielu-un-ka-parvaret-brizus-kad-skiet-ka-tas-nav-iespejams


SIA Terapijas centrs „Skaņas un mūzika”
Altum ESF projekta Nr. 9.1.1.3./15/1/001 ietvaros


Ikgadējais uzsaukums - Terapijas centrs aicina bērnus ar invaliditāti vai autiskā spektra traucējumiem un to vecākus izmantot iespēju ar 2022 gada. 19.septembrī apmeklēt Mūzikas terapijas vai Vibroakustiskās terapijas sesijas par samazinātu cenu. Terapijas centra “Skaņas un mūzika” pakalpojuma cena par vienu sesiju 25 Eur, projekta ietvarā ar 50 % atlaidi = 12 Eur. Pieteikšanās līdz šā 2022 .gada 19. oktobrim.


Terapijas centra “Skaņas un mūzika” adrese: E. Birznieka Upīša iela 20A-203.

Sīkāka informācija un apraksti par pakalpojumiem pieejami mājas lapā sadaļā Pakalpojumi.

Pieteikšanās, aizpildot zemāk esošās ailītes, un nosūtot uz e-pastu: [email protected]


Klienta/pacienta vārds, uzvārds: _____________________________________________

Vecāka/aizbildņa vārds, uzvārds: ____________________________________________

Klienta/pacienta vecums: _______                 Vīrietis ___     Sieviete___

Kontakt telefons:  ___________________

Vai atbilstat uzrunātai mērķauditorijai? ________

Vai vēlaties apmeklēt Mūzikas terapijas _______ vai Vibroakustiskās terapijas ______  sesijas?

Terapijas centrs “Skaņas un mūzika“ 
Deinstitucionalizācijas process

 

Projekts ilgst no 2015. līdz 2023. gadam. ES ir piešķīrusi finansējumu deinstitucionalizācijas procesa īstenošanai.

DI projekti tiek īstenoti visos Latvijas reģionos un tajos piedalās 115 pašvaldības. Pašvaldības, kas projektos nepiedalās, nesaņem ES finansējumu, un sociālo pakalpojumu attīstībai izmanto pašvaldības vai citus pieejamos resursus.

2021. gadā DI projektos pašvaldības turpina sniegt sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus pilngadīgiem cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, bērniem ar invaliditāti, kas dzīvo ģimenēs, un viņu likumiskajiem pārstāvjiem vai audžuģimenēm. Pakāpeniski attīstās jaunu sociālo pakalpojumu infrastruktūra, kas paplašina sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanas iespējas.

Tāpat plānošanas reģioni sadarbībā ar pašvaldībām organizē individuālo vajadzību izvērtēšanu un atbalsta plānu izstrādi jaunām personām, kuras vēlas uzsākt dalību DI projektos un saņemt to finansētus sociālos pakalpojumus.

Lai pieteiktos pakalpojuma saņemšanai, sazināties ar sava novada pašvaldībās sociālo dienestu.

SIA Terapijas centrs ''Skaņas un mūzika'' (socialā pakalpojumu sniedzējs) piedāvā pakalpojumus: mūzikas terapija; vibroakustiskā terapija; smilšu terapija; logopēdija; psihologa konsultācija; vizuāli plastiska māklsas terapija; ABA terapija; Montessori nodarbības; fizioterapija.

Terapijas centra ''Skaņas un mūzika'' atklāšana! Tas brīdis ir klāt!

Sākumā ir mirklis…, apjausma… un DOMA… Laikam ritot tā nobriest, pieņem apmērus un signalizē par vēlmi rasties un realizēties… Tāpēc, laicīgi noķerot ideju, DOMA piesaistīja domu biedrus un rosināja pārtapt vajadzībā- līdz brīdim, kad kalendārā iezīmējās 2019. gada 28. oktobris - DOMA PĀRTAPA ĪSTENĪBĀ…

Ar lielu prieku paziņojam, ka savas durvis ir atvēris Terapijas centrs “Skaņas un mūzika”, kas vienkopus rosinājis satikties vairākiem speciālistiem vienotā komandā ar vienotu ideju, koncepciju un mērķiem.

Viens no virsuzdevumiem, ko komanda piedāvā, ir holistiskā pieeja, kura tiek balstīta uz pētījumiem veiktu medicīnisko aprūpi- ārstniecībā, rehabilitācijā un profilaksē.

Mēs piedāvājam profesionālu atbildību, attieksmi un atbalstu.

Laipni gaidīts ir ikviens - liels, mazs, gan viens, gan ar draugiem, jo katra sevis izzināšana ir iekšēja apjausma par neapzināti zināmo!

Uz tikšanos!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.