Pasākumi

Terapijas centrs ielūdz uz dažādiem pasākumiem. 

IEELPO SKAŅU

Nāc uzņemt spēku caur elpu un mūziku! Ikdienas skrējienā ne vienmēr izdodas apstāties un veltīt laiku sev, atpūsties, sajust sevi - pabūt apzinātībā. Terapijas centrs "Skaņas un mūzika" aicina uz unikālu pasākumu ciklu "IEELPO SKAŅU". Pasākums plānots kā meditatīva sevis apzināšanās caur elpu dzīvās mūzikas pavadījumā. Aicinām izrauties no ikdienas burzmas un veltīt laiku sev!

PAR NOSKAŅU UN PIEREDZI RŪPĒSIES: Inga Bērziņa - sertificēta mūzikas terapeite, vokālais pedagogs, ilgus gadus dziedājusi uz profesionālās skatuves. Specializējusies elpošanas sistēmas stabilizēšanā, balss nostādīšanā un runas tembra pilnveidošanā. Ieva Buiķe - čelliste, topošā mūzikas terapeite.

JŪSU AUSIS PRIECĒS: čells, klavieres un citi instrumenti.

  • NORISES VIETA: Visbijas prospekts 33, Rīga.
  • DATUMS: 20. jūnijs.
  • SĀKUMS: 19.00. Ierašanās no 18.30.
  • PIETEIKŠANĀS LĪDZ 19. JŪNIJAM (dienas beigām), zvanot: 20025145 vai rakstot uz e-pastu: [email protected] VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!
  • CENA: 30.00 Eur (Jums tiks izrakstīts rēķins. Apmaksa jāveic līdz 19. jūnijam).

APZINĀTAS ELPOŠANAS UN MŪZIKAS SPĒKS

Apzināta elpošana samazina garīgo un fizisko nogurumu, atvieglo muskuļu sāpes un to spriegumu, uzlabo asinsriti, stiprina nervu sistēmu, mazina astmas un bronhiālos simptomus, balansē smadzeņu pusložu darbību, veicina gremošanas un limfātiskās sistēmas darbību, stiprina imūno sistēmu. Tā sekmē arī laimes hormonu ražošanu, veicina atveseļošanos no pārpūles un stresa, kompensēt fizisko vingrojumu trūkumu un ļauj justies pašapzinīgi un pašefektīvi.

Mūzika sniedz vairākus labumus veselībai, piemēram, samazina stresa līmeni, uzlabo garastāvokli, attīsta smadzeņu darbību un spēj palīdzēt meditēt. Tā samazina asinsspiedienu, normalizē sirdsdarbību un atbrīvo no nemiera. Klausoties mūziku, kas patīk, smadzenes sāk izdalīt dopamīnu, kas ir zināms kā labsajūtas hormons. Šis hormons ļauj mums just prieku un laimi.

Nāc uzņemt spēku caur elpu un mūziku! 

Uz tikšanos! 

Jautājumu gadījumā zvanīt: 20025145