Deju un kustību terapija

 

Terapija bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem - uzlabo fizisko, emocionālo, kognitīvo (uztvere, atmiņa, domāšana u.c.) un sociālo veselību. Šāda veida terapija var būt īpaši noderīga tiem, kuriem ir grūtības izteikt savas emocijas vai kuri cieš no traumām, stresa, depresijas vai trauksmes. Ar kustību palīdzību cilvēki var atbrīvoties no uzkrātām spriedzēm, uzlabot savu garastāvokli un izprast sevi labāk. 

Deja un kustība tiek lietota arī klientiem, kuriem ir somatiski, psihiski traucējumi vai psiholoģiskas grūtības, kā arī ar praktiski veseliem cilvēkiem, lai veicinātu personības attīstību un izaugsmi, resursu un vajadzību apzināšanos, kā arī radošumu.

Šī terapijas forma var būt noderīga tiem, kuri vēlas atrast jaunas un radošas formas, kā izpaust savas emocijas un pieredzi, vai kuri meklē alternatīvas un holistiskas terapijas metodes.

Deju un kustību terapijā dažādu problēmu risinājums tiek meklēts ne tikai verbāli runājot, bet arī izmantojot daudzveidīgus deju un kustību elementus un specifiskas metodes.

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145

Deju un kustību terapijas terapeiti

 

Olga Gluza - deju un kustību terapeite.                                                                                                       

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.