Montesori 

 

Itāļu ārste un pedagogs Marija Montesori ir izstrādājusi un pārliecinājusies par multisensoriskās metodes efektivitāti, kurai ir neirofizioloģisks pamatojums. Balstoties uz M. Montesori metodi, mēs piedāvājam sakārtotu priekšmetisko vidi. Montesori speciālists bērnam palīdzēs, analizējot cēloņu un seku sakarības. Strādās ar didaktisko materiālu – sajūtu, praktiskās dzīves vingrinājumiem, matemātiku, valodu un kosmiskās dzīves materiāliem. 

Multisensoriskā nodarbība balstās uz bērna vērošanu un viņa spēcīgo īpašību atklāšanu, lai attīstītu bērna stiprās jomas. Speciālists palīdzēs bērnam attīstīties, nevis provocēs mazvērtības kompleksus. Nodarbībās speciālists strādās pie bērna katra sensitīvā perioda un priecāsies par katru veiksmi. Attīstošajās nodarbībās nostiprinās, pilnveidos un dos vēl vairāk, lai bērns attīstītu savas jau esošās iemaņas un talantus.

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145


Montesori speciālisti

 

Sanita Aleksandroviča - psihologs, medicīnas māsa, lietišķās uzvedības analīzes (ABA) speciāliste,  Montesori un Floortime speciāliste.. Praksē izmanto dažādas rehabilitācijas metodes – pirkstiņu masāžu, Tauriņpieskārienu masāžu, ergoterapiju, Gaismas galdu u.c. Veic Minhenes funkcionālās attīstības diagnostiku (MFAD). Veic ADI-R, ADOS-2.

Barbija Aleksandroviča - ABA, Montesori un Silto graudu nodarbību speciāliste. Strādā ar bērniem. Darbs ar bērniem Barbiju ļoti aizrauj un sniedz gandarījuma sajūtu par paveikto. Darbs viņu tik ļoti iedvesmo, ka pagājušajā gadā izlēmusi sākt mācīties logopēdiju, jo praksē pamanījusi, cik ļoti mūsdienu bērniem ir nepieciešama palīdzība pie valodas attīstības.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.