ABA nodarbība

ABA (Applied Behavior Analysis) ir lietišķās uzvedības analīze, ko var dēvēt arī par terapijas metodi, kas balstās uz zinātniskiem pētījumiem un pierādījumiem. ABA speciālista uzdevums ir analizēt cilvēka uzvedību un veidus, sistemātiski palīdzot to mainīt, lai cilvēks var pielāgoties videi. Nodarbību laikā tiek pastiprināta vēlamā uzvedība, bet nevēlamā vai kaitīgā uzvedība tiek samazināta. ABA speciālists izmanto uzvedības psiholoģijas principus, lai sistemātiski mainītu uzvedību, mācot un veicinot vēlamo uzvedību un pārtraucot problemātisko uzvedību. ABA māca jaunas prasmes un piemēro šīs prasmes jaunām situācijām.

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145

Speciālisti


Sanita Aleksandroviča - psihologs, medicīnas māsa, lietišķās uzvedības analīzes (ABA) speciāliste,  Montesori un Floortime speciāliste.. Praksē izmanto dažādas rehabilitācijas metodes – pirkstiņu masāžu, Tauriņpieskārienu masāžu, ergoterapiju, Gaismas galdu u.c. Veic Minhenes funkcionālās attīstības diagnostiku (MFAD). Veic ADI-R, ADOS-2.

Barbija Aleksandroviča - ABA un Silto graudu nodarbības speciāliste. Strādā ar bērniem. Apgūst logopēdiju, jo praksē pamanījusi, cik ļoti mūsdienu bērniem ir nepieciešama palīdzība pie valodas attīstības.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.