OLIGO CHECK

Vienkārša, nesāpīga un ātra metode veselībai svarīgu elementu pārbaudei un oksidatīvā stresa noteikšanai organismā

Esam priecīgi iepazīstināt Jūs ar mūsu jaunāko piedāvājumu – Oligo Check izmeklējumu! Šis izmeklējums ir kā ceļvedis uz labāku veselību, pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

Jūs gūsiet ieskatu par savu veselības stāvokli, kas balstīts uz faktiem, nevis pieņēmumiem. Vairs nav jāmin un jātestē, kas organismam trūkst – tagad ir konkrēta informācija, kas palīdz speciālistam piemērot individualizētus un pamatotus ieteikumus tieši Jūsu organisma vajadzībām.

IZMEKLĒJUMS NODERĒS:

Izmeklējumu var veikt ikviens interesents, speciālista nosūtījums nav nepieciešams.

KO VAR PĀRBAUDĪT


KĀ TAS DARBOJAS? TEHNOLOĢIJA: IZMEKLĒJUMA PAMATĀ IZMANTO INOVATĪVU IERĪCI - KONTAKTA SPEKTROFOTOMETRU OLIGO CHECK, KAS NODROŠINA PRECĪZUS UN UZTICAMUS REZULTĀTUS.

Spektrofotometriju kopš 1930. gada izvēlējušies daudzi speciālisti un to izmanto daudzās jomās: ķīmijā, farmācijā, bioloģijā, medicīnas analīzēs, lauksaimniecības un pārtikas rūpniecībā un citās. Tā ir kvantitatīva metode, ar kuru mēra ķīmiskās vielas absorbciju jeb optisko blīvumu. Katrs ķīmiskais savienojums absorbē, izstaro vai atstaro elektromagnētisko spektru noteiktā viļņu garuma diapazonā (Bēra-Lamberta likums).

Spektrofotometrija pieder pie instrumentālajām analīzes metodēm. Tās priekšrocība ir ļoti augstais jutīgums. Ar parastajām analīzes metodēm nevar noteikt koncentrācijas, kas mazākas par 10-5 mol/L, bet ar optiskajām metodēm mazākā vielas koncentrācija, ko var noteikt, ir 5x10-8 mol/L.. Metode balstās uz gaismas (precīzāk - elektromagnētiska starojuma) absorbciju vielās un organisma audos.  

NEINVAZĪVA METODE, AR KURU IZMEKLĒJUMS TIEK VEIKTS NESĀPĪGI, ĀTRI UN VIENKĀRŠI, UN IEGŪTIE REZULTĀTI IR APSKATĀMI TŪLĪT. Mērījumi tiek veikti, novietojot Oligo Check ierīci virs pacienta plaukstas un noskenējot četras konkrētas plaukstas ādas zonas. Ar kontakta spektrofotometra palīdzību Oligo Check nodrošina detalizētu informāciju, reāllaikā novērtē iespējamu smago metālu pārslodzi, minerālvielu, mikroelementu, vitamīnu biopieejamību audos, kā arī oksidatīvo stresu.


ĀTRS UN VIENKĀRŠS PROCESS

Kopējais izmeklējuma ilgums - līdz 5 minūtēm.
Mērījumi tiek veikti - nesāpīgi, noskanējot pacienta plaukstas ādu ar spektrofotometra palīdzību.
Lai veiktu izmeklējumu - jāzina sava asins grupa, garums un svars. Jāierodas ar tīrām un sausām rokām. Izmeklējuma veikšanai nav nepieciešams asins, urīna vai matu paraugs.
Iegūtie rezultāti ir redzami tūlīt. Speciālists Jums tos nosūtīs elektroniski uz e-pastu.KO DARĪT AR SAŅEMTAJIEM REZULTĀTIEM

Aicinām doties uz konsultāciju pie holistiski praktizējoša medicīnas speciālista, kuram ir pieredze ar šādu izmeklējumu interpretāciju. Pie mums Jūs variet vērsties pie:

  • uztura speciālistes un vienīgās sertificētās GAPS uztura konsultantes Latvijā - Silvijas Ābeles (pieteikties e-pastā: [email protected]). Terapijas centrā pieņem trešdienās. 
  • sertificētas bērnu un pieaugušo neiroloģes, kakla un galvas asinsvadu neirosonoloģes - Dr. Zanes Vīksnas (pieteikties telefoniski 20025145).


ESIET PROAKTĪVS UN SĀCIET CEĻU UZ LABĀKU VESELĪBU JAU ŠODIEN! 

Neļaujiet veselības problēmām ietekmēt Jūsu dzīvi. Sazinieties ar mums un rezervējiet laiku izmeklējumam, zvanot uz 20025145

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Vai Oligo check izmeklējums aizvieto citus izmeklējumus, piemēram, asins analīzes?

Oligo Check izmeklējums ir papildinošs izmeklējums asins analīzēm un citām pārbaudēm. Šis izmeklējums speciālistam palīdz gūt plašāku priekšstatu par klienta saslimšanu, tas noder precīzākas diagnozes noteikšanai un efektīvākas ārstēšanās izvēlei.

Lai gan šķiet, ka mūsdienās var pārbaudīt visu, jo ir tik daudz un dažādi izmeklējumu veidi - tā tas patiesībā nav. Pat vienam no būtiskākajiem mūsdienu medicīnas sasniegumiem un viszināmākajiem izmeklējuma veidiem - detalizētai asins analīzes veikšanai, ir savi ierobežojumi. Piemēram, no visiem vitamīnu veidiem, analīzēs var pārbaudīt tikai D un E vitamīnus, no visas B grupas vitamīniem var pārbaudīt tikai B12, taču A, C un K vitamīnu koncentrāciju pārbaudīt nevar.

Katram izmeklējumam ir savi ieguvumi un ierobežojumi, taču vienkopus tie palīdz ātrāk saprast, kā palīdzēt, lai cilvēks atveseļotos un atgrieztos labsajūta.

''Mēdz būt situācijas, kurās cilvēki ilgstoši jūtas neveseli, viņi ir veikuši asins analīzes un rādītāji ir normas robežās, taču joprojām nav pamatojums sliktajai pašsajūtai. Ņemot vērā, ka asins anlīzes ne vienmēr ataino pilnīgu veselības stāvokli, piedāvāju veikt Oligo Check izmeklējumu, kas parāda noteiktu mikroelementu, vitamīnu un smago metālu procentuālo attiecību organisma audos, līdz ar to iespējams izveidot individualizētu ārstēšanas plānu, lai uzlabot pašsajūtu un veselību kopumā.

Man kā speciālistam papildus izmeklējumi palīdz pieņemt pamatotus lēmumus par labu mana pacienta veselībai. Ja iesaku lietot vitamīnus vai uztura bagātinātājus, tad tā būs mērķietiecīga to lietošana, jo ir konkrēti rezultāti, ar ko varu pamatot savus ieteikumus. Mēs ar pacientu esam komanda, kura kopā liek puzli gabalu pa gabalam (pacienta sūdzības, neiroloģiskās izmeklēšanas jeb apskates rezultāti, analīzes, citi izmeklējumi, speciālistu konsultācijas, utt.) ar mērķi, lai cilvēks atkal ir vesels”, saka Dr. Zane Vīksna - sertificēta bērnu un pieaugušo neiroloģe, kakla un galvas asinsvadu neirosonoloģe. Oligo Check izmeklējumu atzīst kā ļoti vērtīgu un iesaka to arī saviem pacientiem.

2. Tik ātri un nesāpīgi?

Jā, ātri, vienkārši un nesāpīgi. Cilvēki medicīnas sistēmā ir pieraduši, ka izmeklējums ir saistīts ar tiešām fiziskām izjūtām, nereti sāpīgām. Tādejādi var rasties priekšstats, ka tāda ir izmeklējumu būtība, ka nekā savādāk nav iespējams tos veikt. Piemēram, arī ultrasonogrāfija (USG), ir neinvazīva un nesāpīga izmeklēšanas metode.

3. Kāpēc tik lēti? 

Līdz šim Oligo Check izmeklējuma veikšana bija iespējama tikai vienā vietā Latvijā. Tagad piedāvājam šo izmeklējumu arī pie mums - saņemsiet līdzvērtīgu izmeklējumu, taču par izdevīgāku cenu. Priecājamies, ka spējam to piedāvāt šādā cenu kategorijā, kura būs pieejamāka plašākam klientu lokam.

4. Cik bieži var veikt oligo check izmeklējumu? 

Ja nepieciešams, ik pēc 2 nedēļām.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.