Vizuāli plastiskās mākslas terapija

Bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem - emocionālās un fiziskās labbūtības uzlabošanai. 

Vizuāli plastiskās mākslas terapija ir viena no četrām mākslu terapijas specializācijām līdzās mūzikas, deju un kustību, drāmas terapijai, kurā izmanto mākslu un radošo procesu terapeitiskā kontekstā.

Mākslas terapijā ir iespēja izpaust savas jūtas un pieredzi caur mākslas veidošanu. Tēla radīšanai terapeita klātbūtnē ir unikāls spēks. Mākslas terapijas laikā klients tiek mudināts spēlēties, izzināt un eksperimentēt ar jebkuru mākslas materiālu no plašā klāsta. Terapeits atbalsta klientu šajā izziņas procesā. Terapijas process ietver arī runāšanu par gūto pieredzi. Procesā laikā ir svarīga līdzjūtīga attieksme – mazāk rūpēties par attēla estētiku un vairāk par procesu un atziņām, kas var rasties. Mākslas radīšanas procesam pašam par sevi var būt dziedināšanas spēks. Terapijas laikā tiek ievērotas drošas un profesionālas prakses vadlīnijas, un terapijas saturs un attēli vienmēr ir konfidenciāli un tiek glabāti drošībā.

Mākslas terapija var palīdzēt:

  • sevis izpratnē, izteiksmē un izpētē;
  • garīgās veselības problēmās;
  • depresijā;
  • stresa un trauksmes mazināšanā;
  • pārmaiņās un zaudējumos;
  • traumatiskā pieredzē;
  • atbalsta sniegšanā;
  • dzīves kvalitātes uzlabošanā;
  • relaksācijā un nomierināšanā;
  • radošās izpausmēs u.c.

Bērniem mākslas terapija var palīdzēt tikt galā ar sarežģītiem dzīves notikumiem, piemēram, nopietnu medicīnisku slimību, vecāku šķiršanos vai tuvinieka nāvi. Mākslas terapija var palīdzēt arī bērniem, kuri cīnās ar zemu pašvērtējumu, trauksmi, depresiju un mācīšanās traucējumiem, ka arī var palīdzēt tikt galā ar uzvedības un attīstības problēmām, piemēram, autismu un UDHS.

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit*.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145

* Īpašais piedāvājums ģimenēm - Ģimenes komplekts. Skaties zemāk, lai uzzinātu vairāk informāciju par piedāvājumu.

Piedāvājums ģimenēmSpied šeit un uzzini vairāk par vibroakustisko terapiju.

Spied šeit un piesaki vizīti.Vizuāli plastiskās mākslas terapeiti

Katrīna Moorlata - Mg.sc.sal. vizuāli plastiskās mākslas terapeite. Strādā ar pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, individuāli un grupā ar psiholoģiskām un fiziskām grūtībām. Specializējas dažādu hronisku slimību, depresijas, trauksmes, ēšanas traucējumu ārstēšanā. Savā darbā pielieto apzinātībā balstītas mākslas terapijas metodes.

Sanita Vanaga - Mg.sc.sal. vizuāli plastiskās mākslas terapeite. Strādā ar dažāda vecuma klientiem/pacientiem individuāli un grupā. Savā darbā pielieto dažādas mākslas tehnikas, tādas kā zīmēšana, grafika, gleznošana, kolāža, mozaīka, veidošanu no māla un plastilīna, integrējot ar apzinātībā balstītām metodēm. Balstoties uz klienta/pacienta vajadzībām, klients/pacients tiek virzīts uz sevis apzināšanos, emociju izpēti un izpratni, sociālās mijiedarbības un uzvedības izpausmju uzlabošanu, pilnveidojot ķermeņa, psihiskās un psihosociālās funkcijas. Ir pieredze darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem, kā arī rehabilitācijas un psihiatrijas vidē.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.