Maigā BIO-Enerģētika tauriņpieskārienu masāža

Tauriņpieskārienu masāžas terapijas tehnika veicina attīstību un sniedz dziedināšanu jebkura vecuma cilvēkiem. Tās mērķis ir dziedināt ķermeņa saspringumu jeb „kausēt bruņas” un atjaunot dabīgo dzīves enerģijas plūsmu. 

Maigās Bio-Enerģētikas pamatlicēja Eva Raiha Tauriņpieskāriena masāžu ļoti daudz pielietoja, strādājot ar grūtniecēm pirmsdzemdību periodā un ar mātēm un zīdaiņiem pēcdzemdību periodā. Nenoliedzami šis ir īpaši svarīgs periods jebkura cilvēka dzīvē. Ja māte pirmsdzemdību periodā ir bijusi pakļauta fiziskām vai emocionālām traumām, ietekme ir notikusi gan uz pašu māti, gan uz mazo bērniņu. 

Ieguvumi. Ja zīdainis saņēmis tieši mātes Tauriņpieskāriena masāžas glāstus, viņš daudz ātrāk adaptējas jaunajos apstākļos pēc piedzimšanas,  Sākot ar 4 mēnešu vecumu un līdz pat pilngadībai, bērniem saņemot Tauriņpieskāriena masāžu, mazinās spriedze, tonuss un hiperaktivitāte. Bērni un jaunieši kļūst atvērtāki, vieglāk pieejami, mazāk raizējas par savām neveiksmēm. Terapijas metode, ja to pielieto ģimenē māte vai kāds cits no ģimenes, palīdz pilnveidot un uzlabot emocionālo saikni savstarpējās attiecībās. Pēc masāžas mazinās spriedze, tonuss, hiperaktivitāte, atjaunojas enerģētikas plūsma ķermenī. Masāžas pamatā ir izcili vieglu, glāstošu pieskārienu un punktējošas vibrācijas kopums. Masāža aktivizē un līdzsvaro muskulatūras darbību, uzlabo miegu, psihoemocionālo līdzsvaru. Taktilā masāža ir līdzeklis pret stresu, depresiju, stimulē "laimes hormona" izdalīšanos. 

Masāžu ieteicams veikt dienas otrajā pusē, jo tad ādas jutīgums ir lielāks un efekts iedarbīgāks.

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145

Speciālisti

Sanita_Aleksandrovica_aba_montesori_terapijas_centrs.png

Sanita Aleksandroviča

Psihologs, medicīnas māsa, lietišķās uzvedības analīzes (ABA) speciāliste,  Montesori un Floortime speciāliste.

Lasīt vairāk...