Piedāvājums ģimenēm 

12/04/2024Spied šeit un piesaki vizīti.

Vēlies uzzināt vairāk par vibroakustisko terapiju, spied šeit

Piedalāmies izstādē Medbaltica'23

21/09/2023

Šodien un rīt esam izstādē Medbaltica'23, stāstot par vibroakustisko terapiju.

Nāc rīt uz Ķīpsalas izstāžu halli, būsim tur no 9.00 līdz 19.00 (būs arī iespēja apgulties vibroakustiskās terapijas gultā un izmēģināt tās iedarbību).

Konsultācijas vecākiem

19/09/2023

Terapijas centra speciālisti  piedāvā konsultācijas vecākiem, lai palīdzētu izvēlēties viņu bērnam piemērotāko/vajadzīgāko terapijas veidu.

Sarunā ar vecākiem palīdzēsim noskaidrot, kāda veida palīdzība bērnam ir visnepieciešamākā, kāda būtu vēlama vai noderīga, kāda – gluži otrādi – nepiemērota.

Īsākā laikā, pareizais risinājums!

Ar izcenojumiem iepazīsties šeit.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145

Inga Bērziņa: "es ieteiktu ieslēgt mūziku un padejot"

12/09/2023

Mūsu terapijas centra sertificēta mūzikas terapeite Inga Berzina intervijā stāsta, kādu rezultātu var panākt mūzikas terapijā, un iesaka, kā mājas apstākļos pārvarēt brīžus, kad skolēns gatavs padoties sarežģītā mācību materiāla priekšā: https://jauns.lv/raksts/zinas/575474-video-ko-darit-lai-smadzenes-atrak-iegaumetu-macibu-vielu-un-ka-parvaret-brizus-kad-skiet-ka-tas-nav-iespejams


SIA Terapijas centrs „Skaņas un mūzika”
Altum ESF projekta Nr. 9.1.1.3./15/1/001 ietvaros


Ikgadējais uzsaukums - Terapijas centrs aicina bērnus ar invaliditāti vai autiskā spektra traucējumiem un to vecākus izmantot iespēju ar 2022 gada. 19.septembrī apmeklēt Mūzikas terapijas vai Vibroakustiskās terapijas sesijas par samazinātu cenu. Terapijas centra “Skaņas un mūzika” pakalpojuma cena par vienu sesiju 25 Eur, projekta ietvarā ar 50 % atlaidi = 12 Eur. Pieteikšanās līdz šā 2022 .gada 19. oktobrim.


Terapijas centra “Skaņas un mūzika” adrese: E. Birznieka Upīša iela 20A-203.

Sīkāka informācija un apraksti par pakalpojumiem pieejami mājas lapā sadaļā Pakalpojumi.

Pieteikšanās, aizpildot zemāk esošās ailītes, un nosūtot uz e-pastu: [email protected]


Klienta/pacienta vārds, uzvārds: _____________________________________________

Vecāka/aizbildņa vārds, uzvārds: ____________________________________________

Klienta/pacienta vecums: _______                 Vīrietis ___     Sieviete___

Kontakt telefons:  ___________________

Vai atbilstat uzrunātai mērķauditorijai? ________

Vai vēlaties apmeklēt Mūzikas terapijas _______ vai Vibroakustiskās terapijas ______  sesijas?

Terapijas centrs “Skaņas un mūzika“ 
Deinstitucionalizācijas process

 

Projekts ilgst no 2015. līdz 2023. gadam. ES ir piešķīrusi finansējumu deinstitucionalizācijas procesa īstenošanai.

DI projekti tiek īstenoti visos Latvijas reģionos un tajos piedalās 115 pašvaldības. Pašvaldības, kas projektos nepiedalās, nesaņem ES finansējumu, un sociālo pakalpojumu attīstībai izmanto pašvaldības vai citus pieejamos resursus.

2021. gadā DI projektos pašvaldības turpina sniegt sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus pilngadīgiem cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, bērniem ar invaliditāti, kas dzīvo ģimenēs, un viņu likumiskajiem pārstāvjiem vai audžuģimenēm. Pakāpeniski attīstās jaunu sociālo pakalpojumu infrastruktūra, kas paplašina sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanas iespējas.

Tāpat plānošanas reģioni sadarbībā ar pašvaldībām organizē individuālo vajadzību izvērtēšanu un atbalsta plānu izstrādi jaunām personām, kuras vēlas uzsākt dalību DI projektos un saņemt to finansētus sociālos pakalpojumus.

Lai pieteiktos pakalpojuma saņemšanai, sazināties ar sava novada pašvaldībās sociālo dienestu.

SIA Terapijas centrs ''Skaņas un mūzika'' (socialā pakalpojumu sniedzējs) piedāvā pakalpojumus: mūzikas terapija; vibroakustiskā terapija; smilšu terapija; logopēdija; psihologa konsultācija; vizuāli plastiska māklsas terapija; ABA terapija; Montessori nodarbības; fizioterapija.

Terapijas centra ''Skaņas un mūzika'' atklāšana! Tas brīdis ir klāt!

Sākumā ir mirklis…, apjausma… un DOMA… Laikam ritot tā nobriest, pieņem apmērus un signalizē par vēlmi rasties un realizēties… Tāpēc, laicīgi noķerot ideju, DOMA piesaistīja domu biedrus un rosināja pārtapt vajadzībā- līdz brīdim, kad kalendārā iezīmējās 2019. gada 28. oktobris - DOMA PĀRTAPA ĪSTENĪBĀ…

Ar lielu prieku paziņojam, ka savas durvis ir atvēris Terapijas centrs “Skaņas un mūzika”, kas vienkopus rosinājis satikties vairākiem speciālistiem vienotā komandā ar vienotu ideju, koncepciju un mērķiem.

Viens no virsuzdevumiem, ko komanda piedāvā, ir holistiskā pieeja, kura tiek balstīta uz pētījumiem veiktu medicīnisko aprūpi- ārstniecībā, rehabilitācijā un profilaksē.

Mēs piedāvājam profesionālu atbildību, attieksmi un atbalstu.

Laipni gaidīts ir ikviens - liels, mazs, gan viens, gan ar draugiem, jo katra sevis izzināšana ir iekšēja apjausma par neapzināti zināmo!

Uz tikšanos!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.