Zane_Viksna_neirologs-min.png

Zane Vīksna  

 

Sertificēta bērnu un pieaugušo neiroloģe, kakla un galvas asinsvadu (Duplex- doplerogrāfijas) neirosonoloģe.

Dr. Vīksna diagnosticē un ārstē:

 • galvassāpes (saspringuma galvassāpes, migrēnu, ar medikamentu pārmērīgu lietošanu saistītas galvassāpes u.c.);
 • muguras sāpes (t.sk. starpskriemeļu disku trūces);
 • stājas traucējumus (asimetriska stāja, skolioze, kifotiska stāja u.c.);
 • neiropātijas, neiralģijas, miopātijas, dažādas ģenēzes krampjus (epilepsiju un tās sindromus, febrilus krampjus, ekstremitāšu krampjus);
 • uzmanības, uzvedības, koncentrēšanās traucējumus;
 • UDHS  - uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms;
 • runas attīstības traucējumus;
 • miega traucējumus;
 • trauksmi un depresiju, panikas lēkmes, veģetatīvās nervu sistēmas traucējumus;
 • tinnītus;
 • zīdaiņu muskulatūras tonusa izmaiņas un ar dzemdību komplikācijām saistītus neiroloģiskās attīstības traucējumus, kā arī ar mākslīgu imunizāciju saistītus neiroloģiskās veselības traucējumus.

Šobrīd padziļināti studē homeopātiju, naturopātiju un holistisko medicīnu Monreālas Klasiskās homeopātijas institūtā (MICH), tādēļ saviem pacientiem piedāvā ne tikai t.s. tradicionālo ārstēšanu, bet arī Baha ziedu terapiju*, Šislera sāļus*, ēteriskās eļļas, homeopātisku terapiju, izglīto par dzīvesveida, t.sk. uztura ietekmi uz veselību, toksisko vielu (smago metālu, vides toksīnu un sadzīvē lietoto produktu) ietekmi uz veselību, kā arī praktizē Bowen terapiju* un kinezioloģisko teipošanu* un pilveido savas zināšanas arī citās holistiskās ārstēšanās metodēs.

Ārste rūpīgi izvērtē nepieciešamos izmeklējumus diagnozes precizēšanai, kā arī sadarbojas ar citu specialitāšu pārstāvjiem, tādējādi katram pacientam nodrošinot individualizētu attieksmi un ārstēšanu.

Baha ziedu terapija – holistiska ārstēšanas metode, kuras būtība ir maiga un efektīva negatīvu emocionālu un/vai prāta stāvokļu līdzsvarošana, izmantojot konkrētas augu daļas (piem., ziedus, pumpurus) vai kalnu avota ūdeni, pārnesot augu raksturīgās īpašības ūdenī, vai nu pirms tam atstājot augu daļas tiešos saules staros vai vārot kalnu avota ūdenī. Līdzsvarojot emocionālos un prāta stāvokļus, uzlabojas arī fiziskā veselība.

Šislera sāļi – dabiska, bioķīmiska dziedniecības un ārstēšanas metode bez nevēlamām blaknēm, kas ārstē ar neorganiskām vielām (minerālsāļiem), kas ķermenī mobilizē un atjauno pašdziedināšanās spēkus un stiprina spēju atbrīvoties no toksīniem.

Bowen terapija – holistiska ārstēšanas metode, kuras laikā terapeitsar dažādiem paņēmieniem veicina jaunu impulsu rašanos neveselā vai satraumētā ķermenī, tādējādi atjaunojot īpašu saistaudu – fasciju – darbību visā organismā un palīdzot organismam ārstēties.

Kinezioloģiskā teipošana - metodes būtība ir kinezioloģisko (elastīgo) teipu uzlikšana ar dažādu tehniku palīdzību, kas palīdz veicināt muskulatūras tonusa izmaiņas, stimulēt limfodrenāžu, samazināt aseptisko iekaisumu, veikt mehānisko ietekmi uz fascijām un locītavu stabilizāciju, pie tam nesamazinot to brīvu kustību apjomu.

Valodas: latviešu, angļu, krievu.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145