Madara_Junga-2.png

Madara Junga  

 

Smilšu spēles terapijas praktizētāja vairāk nekā 15 gadus. Studējusi pedagoģiju, psiholoģiju un beigusi mācības Latvijas starptautiskajā Smilšu spēļu terapeitu institūtā, pie Latvijas Smilšu spēļu terapijas apmācības dibinātājas un galvenās skolotājas Veras Batņas-Ščerbickas, kā arī dažādos kursos Latvijā un ārpus tās apguvusi gan pasaku, gan mākslas terapijas metodes. 

Smilšu spēļu terapiju uzskata par vienu no piemērotākajām un saudzīgākajām metodēm bērniem gan uzvedības, somatisku traucējumu, nakts enurēzes gadījumos, gan emocionālā atbalsta sniegšanā, gan pašvērtējuma veidošanā un radošās domāšanas atraisīšanā. Savā darbā izmanto zīmēšanu, stāstu sacerēšanu un citas proejktīvās metodes, ļaujot tēlu valodai atklāt svarīgos un reizēm, šķietami nesasniedzamos jautājumus. 

Par veiksmīga terapeitiskā procesa atslēgu uzskata saikni ar cilvēku, ko nevaram iemācīties nevienā augstskolā. Saikne un padziļināts kontakts ir tas, kas viņas izpratnē veido pamatu un rezultātu, tas, kas palīdz pārveidoties un pārveidot.

Valodas: latviešu, angļu.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145