Daira_Jonase-1.png

Daira Jonase          

Smilšu terapijas praktizējoša speciāliste, vibroakustiskās terapijas terapeite, šobrīd apgūst sistēmisko ģimenes psihoterapiju. Daira ir speciāliste, kura vienmēr primāri izzina katra cilvēka vajadzības, nosakot noderīgāko un atbilstošāko terapijas metodi dzīves nozīmīgajos brīžos. 

Galvenie darba virzieni - palīdzēt sagatavoties jauniem dzīves posmiem, kas saistīti bērniem ar skolas maiņu, pieaugušo un bērnu savstarpējām attiecībām, bērniem, kuriem vecāki šķīrušies, palīdzot veidot veselīgas attiecības ar mammas vai tēta jauno partneri, kā arī pusaudžu psiholoģisko problēmu risinājumi. 

Praksē palīdz atveseļoties pēc emocionālām vai fiziskām traumām, izdegšanas sindroma, mobinga gan darba vietās, gan skolā, vai nevērīgas izturēšanās. Ja persona nevar izteikt savas sajūtas vārdos, palīdz rast empātiskāko pieeju paša cilvēka atvēršanās procesam. 

Tāpat strādā ar sportistiem, kuriem palīdz emocionāli sagatavoties izvirzīto mērķu sasniegšanai, kā arī sportisko zaudējumu pieņemšanai. 

Savā darbā palīdz senioriem atgūt piepildījuma sajūtu pēc aiziešanas pensijā, kliedējot vientulības un nenozīmības sajūtu, kā arī palīdzot gan vecākiem, kuriem bērni jau izauguši gan tiem cilvēkiem, kas piedzīvojuši tuvinieka zaudēšanu. 

Valodas: latviešu, krievu.

Vēlies pierakstīties vai radušies jautājumi, sazinies ar mums: 20025145